| PascuBogdan a întrebat:

Am si eu o intrebare, are ceva daca dupa barbierit nu te dai cu after shave?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Cel mai probabil te iriti. Depinde, posibil daca folosesti un gel de ras emolient ca lumea sa nu fie nevoie de after shave.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu pățesc nimic dacă nu o fac.

| Kisses a răspuns:

Depinde, e bine sa te dai ca sa nu te iriti