| Hppy a întrebat:

am si eu o intrebare, daca am cearcane de cand sunt mic se datoreaza faptului ca m-am nascut cu cordonul ombilical in jurul gatului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Lia340 a răspuns:

Nu! Cearcanele pe care le ai tu sunt de cauza ereditara. Uita-te prin familie happy si o sa-ti dai seama de la cine le-ai mostenit.
Daca ar fi fost din pricina unei boli sau a cordonului cum spui tu, ti-ar fi disparut in perioada copilariei.
Deci revin, ereditatea.

3 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Nu are legatura una cu alta. Fa-ti niste analize ca e posibil sa ai probleme cu rinichii.

| Negoi_Darius_1998 a răspuns:

Duci lipsa de fier!

| annuti a răspuns:

SI EU am cearcane mi-am facut analizele dar nu am nimic asa te ai nascut.