| AcelasiEu3 a întrebat:

daca stai prea mult la calculator pe un scaun normal cu spatar, opreste dezvolatarea organismului si a fizicului adica in crestere?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Prostii. Cum poti crede asa ceva? Daca stai pe scaun de acum nu mai cresti? Desigur ca vei creste indiferent cum si unde stai.

| Serginhooo12 a răspuns:

Salut! Nu opreste dezvoltarea organismului eu stau zilnic pe scaun cu spatar la calculator si sunt inalt deci nu afecteaza organismul cu nimic. funda?

| AcelasiEu3 explică (pentru Serginhooo12):

Eu am intrebat pentru ca am 15 ani si am 1, 60 sadsad si as vrea sa mai intreb daca e normal ...am 45 de kg

| Serginhooo12 a răspuns:

Eu am 12 ani am 1.65m si 45kg.la tine nu-i normal sa fii mai mic ca mine la varsta ta dar asa esti pentru ca dumnezeu nu ne-a lasat pe toti la fel suntem diferiti