| GRASUALEX19 a întrebat:

TPU. Am si eu o problema dar nu stiu daca e de sanatate. Am 19 ani in urma cu ceva timp am observat ceva ciudat am tot avut multiple vise umede adica aveam intro zi pe la 6 ma schimbam de lenjeri si ma puneam la somn si pe pa 10 cand ma trezeam iara aveam nu le mai suport sunt jenate uneori. Cer sfaturi. Sunt Virgin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Ejacularile nocturne nu sunt o problema de sanatate. E doar reactia organismului pentru pasivitatea ta sexuala. Cred ca ai putea scapa de aceasta jena personala daca practici temporar exercitii de autosatisfacere (daca nu ai ocazia sa ai raporturi sexuale cu o alta persoana). Mai pe scurt: laba (n-am inteles de ce e interzis pe TPU cuvantul celalalt, care incepe cu "masturb...").

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Stai calm. Suporta-le. happy

| T0T a răspuns:

Fao cu cineva si iti trece laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Visele de genul, de obicei apar atunci când îți dorești un lucru.
Bine, mai mult sau mai puțin.

Îți dorești, subconstientul tău vrea, chiar daca tu zici ca nu happy