| ThisNameIsNotAutorizedToBeViewedByAnyone a întrebat:

Salut, acum ceva vreme un timp ma simteam foarte rau, aveam gaze de cum ma trezeam pana ma puneam la somn, asta s-a intamplat o luna de zile, Stie cineva cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| MihaiLaurențiu2k18 a răspuns:

Zic sa te duci la un doctor cel mai bine, dar, ar fi bine sa te gandesti ce alimentatie ai avut in ultimul timp!

| ThisNameIsNotAutorizedToBeViewedByAnyone explică (pentru MihaiLaurențiu2k18):

Intre timp de cand am postat intrebarea, am fost la un nutritionist mi-a spus ca de la alimentatie si mi-a recomandat un meniu si am scapat de probleme + ca am slabit 5 KG laughing