| anonim_4396 a întrebat:

De vreo 2-3 luni am o problema cu mancarea si odihna si cu apa dar la apa este o obișnuință. Nu am pofta de mancare si efectiv eu rar mananc de 2 ori pe zi, de obicei mananc o data (seara pe la 7/8/9) si ma simt bine toata ziua doar ca uneori simt dureri micute la stomac. Nu mi-e foame si nu am pofta de absolut nimic, nici macar de macarurile mele preferate. Si cu odihna, nu ma simt odihnita, uneori dormeam chiar si 12 ore si tot ma simteam obosita sau s-a intamplat de vreo 2 ori asta... imi era somn ziua si de la 13-13 cam asa dormeam pana pe la 17-18, ma trezeam dar ma puneam din nou sa dorm etc(asta a fost pe timp de carantina) acum ies afara foarte des si daca ma trezesc mai devreme de 12 stau putin si ma pun iar sa dorm, iar cu apa... Beau foarte putina apa doar cand simt nevoie, poate ca o sa sune ciudat dar daca beau prea multa apa cand simt ca nu am nevoie mi se face rau sau ma doare burta, cand eram mai mica consumam mai multa apa pentru ca ma obliga mama(am avut probleme cu rinichii si era indicat sa beau multa apa). Va rog, nu stiu, ce am, dati-mi sfaturi, am uitat sa zic ca am 13 ani

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lipsa de apa te oboseste. 1.5l pe zi ajung se recomanda 2 dar na e necesitate de organism

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu ai nimic.