| ÄndrëÿCoolZ a întrebat:

Am si eu o problema de cateva zile ( 3 zile ), in prima zi aveam senzatie de fir de par pe limba, o zi nu am mai simtit nimic iar dupa am inceput sa simt ca am ceva mic in gat, in partea stanga si imi vine sa inghit tot timpul, cand mananc nu se mai simte si cand beau apa foarte putin! Ce ar putea sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| HeadGeneral a răspuns:

O aftă, nu trebuie să te îngrijorezi o sa se duca peste câteva zile, se întâmpla des la orice persoana care mananca pe graba sau la orele nepotrivite!

| ÄndrëÿCoolZ explică (pentru HeadGeneral):

Multumesc, e posibil, macar ma simt mai bine, era sa lesin dupa ce am citit pe google ca poate sa fie

3 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Nimic. sau limbriciwinking a fost o gluma

| ÄndrëÿCoolZ explică (pentru Crackman):

Chiar e posibil sa am ceva paraziti, o sa-mi fac niste analize happy Multumesc!