| AlexMrs a întrebat:

Am si eu o problema, de sarbatorile de paste am avut rubeola(bubat de 3 zile) cu o saptamana inainte mi-a aparut un ganglion dupa urechea dreapta! Ceva normal stiam eu, problema e ca acel ganglion il mai am si acum dupa cateva luni. nu ma doare nu ma incurca cu nimic. da totusi. e ceva normal sa mai ramana acolo acea umflatura. stie cineva ceva? FundaVOT!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Acasel a răspuns:

Va Trece cu Timpul mai greu, asa am avut si eu de la varsat.e normal sa ti se faca asa, mie mi-a trecut in 2 luni

2 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

Da,este normal.

| Acasel a răspuns:

Multumesc Frumos de Funda>big grin