| Tudor_Rata_2003 a întrebat:

am si eu o problema.Fac baschet dar obosesc foarte rapid nu stiu ce sa fac adica nu vreau sa ii spun mamei pentru ca nu m-ar mai lasa. Uneori imi mai fac calciu cu niste pastilute pe care le pun in apa.Astept niste sugestii.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BroascaCuElice a răspuns:

Eu iti sugerez sa vezi un doctor deoarece sunt sanse sa obosesti din cauza inimii