| AnonimXnX a întrebat:

Vreau niste sugestii pentru ingrasare rapida, gen suplimente, calciu care ingrasa rapid, nu conteaza cat de mult, numai sa am de unde da jos lol, nu vreau sa fac sala, fundita.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fii atent, calciul luat în exces, dereglează grav. E ca sarea, doar că nu are acelaș gust aspru.

| Celcestietot a răspuns:

Dar la weight gainere nu te-ai gandit? Cumpara-ti din acelea daca chiar vrei sa te ingrasi.

| AnonimXnX explică (pentru Celcestietot):

Ce sunt alea?

| Celcestietot a răspuns (pentru AnonimXnX):

Le iei de pe siteuri sau de la magazinele sportive care vand asa ceva. Acelea contin multe calorii care te ingrasa practic. Uite aici un link ca sa iti faci o idee :

https://www.pronutrition.ro/......inere.html

POTI VORBI CU UN INSTRUCTOR SI TE VA LAMURI MAI REPEDE DACA AI INTREBARI.