| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema la spate sa zic asa,simt niste furnicaturi,mai bine zis intepaturi cand ma aplec, am facut baie si am schimbat si vreo 3 tricouri,eu zic ca este de la piele, ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Posibil să ai o alergie, mergi să cumperi o pastiluță de Claritine.
Pa, pa.

1 răspuns:
| VladGH a răspuns:

POsibil sa te fi bronzat? Sau ai avut ceva vreo bubuta si acum se cojeste pielea.