| Advinul a întrebat:

De vreo luna incoace am mancarimi in parte toracala din spate. Ma mananca sub piele si le simt ca niste intepaturi si daca ma scarpin tot le simt. Stii ti cumva vreun motiv?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai purici.

| ElJoKeR a răspuns:

Am avut ceva de genul, doar ca la mine era pe tot corpul in special seara ma apucau cand ma puneam la somn simteam ca ma inteapa miii de ace in tot corpul, picioare la cateva secunde pe spate apoi iar picioare apoi maini etc ( cauza mea a fost o mica manifestare de anxietate ). M-am relaxat si in cateva luni a trecut totul.
poate este ca la mine daca va simtiti foarte stresat in ultima perioada.
Daca nu se leaga problema Dumneavoastra cu starea de stress eu va recomand sa vizitati doctorul de familie ( daca va trimite la psihiatrie ca ati avea anxietate sau atacuri pe panica etc, refuzati politicos si relaxativa )