| aDDellin a întrebat:

Am un cucui in frunte am pus gheata pe el dar nu sa micsorat decat putin(sau poate mi s-a parut). Cum sa scap de el cat mai rapid? Funda garantat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Aplică comprese reci sau o pungi cu gheață, la intervale scurte de timp.
Sănătate!

4 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Salut! continuă să pui gheaţă pe el, cu timpul se va micşora.

| TPULion a răspuns:

Iti recomand sa te duci la farmacie pentru ca exista creme sau sa te duci la un doctor depinde din ce cauza te-ai lovit! Si poate si un cos! Bafta totusi si mult noroc

| myruna2012 a răspuns:

Pune crema de galbenele...
Poti pune si un cartof
Sau o felie paine neagra cu vin rosu...
Sau o buc de carne de vita

| aDDellin explică:

Chiar nu stiu cui sa ii dau funda, si m-am gandit.Dau la nimereala pentru ca toate m-au ajutat!