| Alasingur a întrebat:

am un ochi mai deschis si unul mai mult deschis (am ochii asa aproape mereu) si arata ciudat...nu am vreo problema medicala sau ceva de genul...stiti cumva ce pot face ca sa scap de aceasta problema? Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Goddessss a răspuns:

Sa iti vezi de treaba si sa te accepti cum esti!
Poate ai Heterocromie, desi nu cred la cum te ai descris. Oamenii cu ochii diferiti arata super badass.
Sigura posibilitate sunt lentilele de contact sau daca vrei sa te risti sa iti pierzi vederea cu totul este operatia.
O zi faină!

| Alasingur explică (pentru Goddessss):

Dap,m-am uitat la niate poze pe net cu oameni care au heterochromie si sunt exact la fel...ms mult!

3 răspunsuri:
| Raducons a răspuns:

Lasa ochii in pace cum sunt, importat e sa vezi bine.Nu are rost o operatie si nici nu cred ca se poate face una

| Alasingur explică:

Voiam sa zic ca am un ochi mai putin inchis decat celalalt, scuze