| bvkeny a întrebat:

Are ceva daca mananc la fast-food o data la cateva luni? sa zicem 2-3 luni

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Normal ca nu.

| RAY a răspuns:

Normal ca nu, sa nu exageram

| alinadianaaa a răspuns:

Nu este nici o problema

| Staif a răspuns:

Daca te duci rar, nu e nici o problema.

| AlexAlx2626 a răspuns:

Eu zic ca nu are nimic. Eu unul mananc la fast-food cand am eu chef. Nu te condamna nimeni daca mananci un burger. Serios. Traieste-ti viata happy

| Superior a răspuns (pentru AlexAlx2626):

Corect! Ma mir ca nu a aparut tipa aia cu poza de minion si sa zica ca o sa faca cancer cerebral si va muri in chinuri groaznice ca mananca fast food. (petarda fata aia, rau de tot.)

| Alexandra122212 a răspuns:

Nu patesti nimic