| Medelean_Mihai_1994 a întrebat:

Salut TPU
As vrea sa aflu cum pot scapa de grasimea acumulata pe fata intr-un timp cat mai scurt si prin metode naturale... E o problema destul de mare pentru mine, asa ca as dori un raspuns cat mai elocvent si mai clar happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| larrii a răspuns:

Nu poti scapa doar de grasimea de pe fata, sau doar de pe brate, abdomen, picioare etc. Cand faci o cura de slabire sau esti la o dieta, slabesti de peste tot. Cel mai usor mod de a slabi(depinde si de organismul tau, cum l-ai obisnuit) este sa bei foarte multa apa (2 litri minim), ceai verde, fara dulciuri, bauturi carbogazoase, alcool si prajeli, si sa iti introduci in alimentatie cat mai putina mancare procesata cu multe legume si fructe. Poti merge si la alergat sau sa faci ceva sport.

Răspuns utilizator avertizat