| Ionutz_Ionut_1989 a întrebat:

As vrea sa imi dati niste sfaturi vreau sa ma apuc de muschi m-am saturat sa fiu slab. Dati-mi niste sfaturi ce exerciti sa fac sami dezvolt muschi.Am varta de 16 ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Ciprian996 a răspuns:

Salut. incepe sa faci sport normal fara greutati macar 30 de zile, apoi poti incepe cu greutati si cu proteine, eu iti recomand aceste proteine http://www.nutricionmuscular.com/......-7-kg.html stiu ca-s bune din propia mea experienta si mai sunt bune si cele din: zer. cei slabi care vor sa puna masa musculara trebuie sa manance o data la 2 ore, nu neaparat cate-o masa la 2 ore, dar sa mananci ceva cat de cat. uite aici un link de pe youtube https://www.youtube.com/watch?v=S9dfU99VvuQ si intra pe canalul lui de youtube ca are numai lucruri interesante.