| bestb0y a întrebat:

Va rog sa imi dati cateva sfaturi de exerciti pentru muschi burti si ai bratelor care sa nu necesit sala.

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Fara sala nu o sa ai rezultate prea bune.

Muschii se fac cu sala + alimentatie speciala

| baddgirl a răspuns:

Hey! Pentru muschii abdomenului sunt indicate abdomenele, mai este un exercitiu care nu stiu cum se numeste exact, dar o sa incerc sa-ti explic cum sa-l faci:te intinzi pe spate, si te ridici cu spatele pana creezi un unghi de 45 de grade, si-ti pastrezi pozitia aia pana iti amorteste abdomenul. Dupa faci o pauza scurta, si repeti asta de inca doua ori.
Pentru brate:flotari, ridicari ale greutatilor happy

| bestb0y explică (pentru baddgirl):

Ms o sa incerc dar inca nu dau funda mai astept sa mai raspunda big grin