| CInEmAx a întrebat:

as vrea sa va intreb cum dau burtica jos, ce ex imi recomandati( scuze categoria) dau fundatongue ps: sunt baiatwinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Savy a răspuns:

Abdomene (facute corect, din scurt) http://cum-sa-slabesti.savy.ro

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fa abdomene si un regim fara grasimi.

| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei Antolove struck! Pai, Poti alerga in fiecare zi prin parc sau pe langa bloc, Sa mananci putin si sanatos (adica legume, fructe, cereale), Carne si dulceturi odata pe saptamana(o friptura sau o ciocolata nu strica). Poti sa mai faci exercitii si prin casa.Totusi,te rog frumos sa nu exagerezi^^, te mai si odihnesti(de ex duminica iesi cu prieteni prin parc sau...). Multa Baffffftaaaa!love struck^^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe langa putina atentie la alimentatie(elimina pe cat posibil din aceasta produsele fast-food, mezelurile si alte preparate, dulciurile, chips-urile, sucurile si alte porcarii din comert si nu consuma in cantitati mari nuci, alune sau fistic), incearca si exercitiile urmatoare:
Pentru partea superioara:
-http://www.youtube.com/watch?v=Ss_yNisUL48 incepe cu 20-30 si avanseaza pe parcurs la 60-70(chiar si mai mult daca consideri ca e cazul)La fete recomand mai putine, pentru a nu se dezvolta masa musculara in aceasta zona, lucru nedorit in cazul fetelor, dar tu, fiind baiat, poti avansa fara nici-o problema la un numar mai mare. Fa-le o data la doua zile.
Pentru partea inferioara:
-http://www.youtube.com/watch?v=mluijhFQbm4&feature=related incepe cu 50(sunt foarte usoare)si avanseaza pe parcurs la 100 poate chiar 150(depinde de cat de mult doresti sa slabesti in aceasta zona.In rest procedezi exact la fel ca si in cazul celuilalt exercitiu abdominal.Succes.

| Cristiano13 a răspuns:

Ia id meu mintau_cristi12 si iti spun acolo cum!

| FauK3 a răspuns:

Pai... te-ai putea duce la inot(daca stii sa inotihappy )putin alergat, flotari abdomene putin extensor...baftawinking