| Antonela13Antonela a întrebat:

Vorbesc de o luna cu un baiat si as vrea sa imi recomandati despre ce pot sa il intreb?

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Daca in viitorul lui prevede ca vei fi alaturi de el.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
nu se fac recomandari in astfel de situatii si o definitie nu se da..trebuie sa ii descoperi tu obiceiurile lui, asa este mult mai tentant...nu te duci cu lectia invatata ca la scoala si aplici definitia.
O seara b unahappy

| mimiwewem a răspuns:

Dacă te place:smug

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

De obicei conversatia trebuie sa vina de la sine.Incercati sa va descoperiti pasiunile,obiceiurile, atitudinea fata de anumite situatii, gusturile in ce priveste muzica, dansul, poezia sau lectura. Poate va descoperiti hoby-urile.Chestii din astea.

| Xenia16 a răspuns:

Ai putea sa il intrebi despre mancarea lui favorita, culoarea lui, anotimp, cea mai placuta intamplare din viata lui, cea mai rea intamplare, cel mai frumos vis si cel mai urat, orasul lui preferat, planurile lui de viitor, despre experientele din trecutul lui. Funda?

| CIIPRIANNn a răspuns:

Asteapta sa inceapa el subiectul :
apoi tu continual si s-a format un subiect fara sa va dati seama.
Nu trebuie sa te stresezi : " Oare ce sa-i mai zic "
Discutia vine de la sine.