| C3dRyK a întrebat:

Astazi mi-a curs sange din nas si dupa aproximativ 15 min mi s-a infundat urechea( nu ma durea ) au trecut cel putin 3 ore si inca nu mi s-a desfundat si a inceput sa ma doara ( asta probabil pt ca am incercat eu sa mi-o desfund prin anumite metode)... Oare ce o fi? Mentionez ca sunt si racit dar ma gandesc ca trebuia sa se desfunde pana acum.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai facut otita.Foloseste Otocalm picaturi de pus in urechi.Nu folosi betisoare de urechi.Risti sa infunzi urechea mai tare.

| Bebe_Bebbe_1998 a răspuns:

Daca esti si racit e de la raceala si o sa iti treaca de la sine fara sa faci nimic daca nu esti racit atunci nu stiu