| anonim_4396 a întrebat:

azi mi.a venit menstruația, m.am trezit cu o scurgere maro destul de abundenta, burta ma doare la fel ca la orice menstruație, mi.au apărut si cosuri, totul pare a fi normal numai ca menstruația are o culoare de maro inchis, ce credeți ca poate fi, mentionez ca am fost destul de răcita acum 2 săptămâni

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Diferenţa de culoare şi abundenţa acesteia se datorează răcelii.
Nu e nimic grav, nu te speria..Se mai poate întâmpla, mai ales dacă stai pe rece şi "răceşti la burtă".

| chioscuta a răspuns:

Asta e semnul ca ai nevoie de o schimbare in viata ta!

| Caty68 a răspuns:

Culoarea menatruatiei variază în funcție de sănătatea femeii.Răceala a fost cauza, nu te îngrijora.