| Ghost01 a întrebat:

Salut, TPU azi o sa va spun o mica poveste camera mea foarte mica doar un pat si pc + canapea o fost infestata cu plosnita de pat m-am documetat foarte bine despre ia si am inteles ca e foarte greu sa scapi de ea.Ei bine am facut o procedura foarte ampla m-am armat cu saci si am golit absolut tot din camera haine obiecte tot in afara de pat se sifonierul gol.In urma acestei actuni am distrus aproape absolut tot din camera patul vechi dupa care am dat cu insecticide prin camera am facut curatenie struna m-am uitat pana si sub baghete dupa ce l-am exterminat pe toate cele care le-am gasit in camera mea goala am adus alt pat si acuma nu ma pot culca de teama ca ar mai putea fi.Intrebarea mea este:Am reusit sa scap de ele doar cu aruncarea mobilierului + "TRiumf" As vrea o parere pentru ca efectiv psihicul nu ma lasa sa ma culc dac ama intelegeti ce vreau sa spun.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns: