| darkgirl58 a întrebat:

Ce sa fac? Ajuttooorr mi-am facut camera mea o mica mare problema biroul patul si sifonierul sunt de culori diferite biroul este deschis patul asemanator dar sifonierul este mai inchis ce sa fac pentru a avea un aspect frumos? si ce ziceti de pereti bleu imi place mult dar despre perdele si draperi la fel dau funda si vot multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| darkgirl58 explică:

Adica ce as putea sa fac sa le schimb culoareaa? autocolantele cat costa?

| AbbeySunshine a răspuns:

Patul si biroul sunt mai deschise la culoare(ca un crem) si sifonierul e mai inchis (maro)? bleu si maro....bleu si crem nu dau foarte bine. Poate daca ai incerca niste culori mai pastelate, mai pale. Sper ca te-am ajutat.Multa bafta la decorat!