| Den1470 a întrebat:

Salut TPU,cam de cand ma stiu,abdomenul inferior(unde este colonul sau vezica urinara)imi este umflat,dar nu intr-o parte sau alta ii umflat asa cu tot,nu ma doare la efort sau ceva de genu,din potriva cand ma doare uneori in partea dreapta incep sa alerg si durerea dispare, ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Ehem... doctor? Te-a vazut un doctor de cind te stii sau traiesti la Cuca Macaii si nu ati auzit de asa ceva pina acuma?