| LoveIsLove4Ever a întrebat:

care este cea mai rapida metoda sa ti se faca foame dupa ce ai mancat? am nevoie de ceva rapid, funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca mananci cu bun simt si nu exagerezi o sa ti se faca foame mai repede.

| LoveIsLove4Ever explică (pentru anonim_4396):

Ce link e asta? ce crezi ca vreau sa fac? e doar o tema de biologie rolling on the floor

| MrLoveLife a răspuns:

Ia niste vitamine.Alea iti fac foame foarte tare, mai ales daca e o formula de alea complexe.
Sau dupa ce ai mancat fa efort mare ca sa ti se faca foame intr-un timp mai scurt...

| LoveIsLove4Ever explică (pentru MrLoveLife):

Pai vreau ceva care sa consume MULTA energie, nu vreau nimic care sa simuleze senzatia, ceva care sa stimuleze si sa accelereze procesul de digestie, ceva natural, ceva ieftin si care provoaca foame mare in max 5 ore

| MrLoveLife a răspuns (pentru LoveIsLove4Ever):

Ia un complex de enzime digestive si asimilarea la tot ceea ce mananci se va face foarte repede asta desigur concomitent cu un efort sustinut...

| Andreius100000000000000000000 a răspuns:

Eu spun ca trebuie sa mai mananci chiar daca nu poti si dupa mancarea ajunge in WC (toaleta) dupa o sa fii gol (in stomac) si o sa poti manca.