| ErouL a întrebat:

Cate kilograme trebuie sa am la 13 ani si inaltimea de 1.54 metri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Ar trebui să ai 51 kg - vezi linkul :
http://www.dietetik.ro/......calculator

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
La această înălţime trebuie să ai 44 de kilograme.
Te pup!

| tr3ig a răspuns:

40-45 eu la 24 de ani si 170cm am 68 de kgwinking

| mariukka a răspuns:

40-45kg ar fi normal

Răspuns utilizator avertizat
| Andrei4Lol a răspuns:

Aproximativ 45 de kg.

| うつ病時間が経過するまで a răspuns:

La 13 ani trebuie sa te joci cu masinele, pustiule si sa nu-ti faci griji de kilogramele tale.