| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU! Cine a făcut vaccinul împotriva COVID19 și ce vaccin ați făcut și cum vă simțiți după el?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Pfiser, ambele doze si ma simt minunat. Nici un feld e reactie sau simptom.

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pfizer la a doua injectare m-a durut mana putin timp si usor.

| doctorandus a răspuns:

Comirnaty. M-a durut mana vreo zi-doua, in rest nimic.

| Lukasssz a răspuns:

Eu am Pfizer, am cele 2 doze, m-am simtit bine, nu am avut nici un efect advers

| Werrich a răspuns:

Salut, am făcut 3 doze de vaccin Pfizer, totul bine.

| mi25 a răspuns:

Le-am facut in ianuarie si februarie, Pfizer. Nici o reactie, decat o usoara durere in mana 2 zile.

| dinaprilie a răspuns:

Pfizer. Prima doza ok, a doua doza cu ceva haos cam ca la betie asa.a trecut in cateva ore.