| anonimm997 a întrebat:

Cine imi poate spune cam cat costa un set de analize medicale la Viena?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| thalyslly a răspuns:

Pai daca ai card de asigurari de la noi de la casa de asigurari, mergi in viena dar nu la akh, ci la un spital mai mic care primeste cardul si e gratuit, eu am fost cu cardul de asigurari in viena in floridsdorf langa gara.nu am platit nimic.eu studiam acolo dar le-am zis ca is in vizita si m-am simtit rau.si mi-au facut analizele necesare pentru problema mea si mi-au dat si tratament.