| anonim_4396 a întrebat:

Cei care ati facut scoala de soferi,cum a fost cu analizele medicale? ce analize sunt, se poate pica la examenul medical?

3 răspunsuri:
| Pop_Narcis_Doru_1996 a răspuns:

Buna ziua!
Depinde de scoala de soferi unde faci studiile, deoarece exista scoli care au "prieteni" in policlinici si acele analize se pot face si fara tine...
Dar analizele pe care le ai de facut sunt farte simple si usoare, nu te costa enorm de mult si nici mult timp nu-ti iau, vorbind de Bistrita, pe mine mau costat 50 de lei si cam 2-3 ore de plimbari din cabinet in cabinet.
Ai de facut: Control oftalmologic, psihologic, psihiatric, ORL, Neourologie si cam atat din cate stiu euhappy

| danielaxyz a răspuns (pentru Pop_Narcis_Doru_1996):

Dar ai auzit pe cineva care nu i s-a dat fisa medicala pe motiv ca n-a vazut bine sau orice altceva? adica analizele sunt chiar serioase sau e o simpla rutina?

| Pop_Narcis_Doru_1996 a răspuns (pentru danielaxyz):

Nu, doar daca chiar ai probleme grave nu o sa iti puie viza, de exemplu la oftalmologie si ORL, astea doua sunt cele mai importante.
Asa ca nu ai de ce sa iti faci griji happy