| maestrul123 a întrebat:

Salut,TPU! Credeti ca este ok daca timp de 7 zile voi mânca mult mai puțină mâncare? De exemplu, dimineața sa mănânc doar 2 oua,la amiază sa mănânc o bucată de piept de pui,iar seara legume crude.
Deși ideea este sa nu manânci deloc,nu as vrea totuși sa ajung la spital sau sa am alte probleme.
Tin sa mentionez faptul că nu voi mânca dulciuri, fast-food si alte chestii de genul.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| StrongHeart a răspuns:

Mananca atat cat sa te saturi, nici mai mult, nici mai putin.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu e asa putin, n-ai cum sa ai probleme. Nici daca nu mancai nimic nu ajungeai la spital dupa o saptamana, dar da, nu e recomandat. Dar la asta e foarte ok, nu mori.

| ValentinGabi a răspuns:

Treaba e tinere cu ce te ocupi. dacă ești minor si stai degeaba toată ziua pe tel este bine dar dacă ești major si ai un servicii si mai implică si muncă grea trebuie să bagi mâncare ca lumea în tine.

| maestrul123 explică (pentru ValentinGabi):

Nu sunt major si stau cam toata ziua degeaba, însă fac si sport acasă cate 30 de minute-1 ora.