| Thunder182 a întrebat:

Salut TPU! Credeti ca este posibil sa se impuna din nou starea de urgenta in Romania din cauza cazurilor de covid?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu.

| sierra1 a răspuns:

Orice e posibil dar trendul in europa (de când cu omicronu' ăsta) e relaxare

| Lukasssz a răspuns:

Posibil.

| Alx966 a răspuns:

Nu, Omicronul este blând în general, chiar foarte ușor dacă ești vaccinat. Oricum, lumea nu cred că ar mai suporta încă o stare de urgență.

| Mivelyn a răspuns:

Lasa COVID-u ca vine Rusia!

| Brizbriz a răspuns:

Cand intrebi "posibil", putine lucruri sunt *imposibile*
oricat de putin probabil ar fi

| Brizbriz a răspuns:

Nimic nu e imposibil
totusi e foarte putin probabil, mai degraba vine Gestapo si ne baga pe gat vaccinul, asa cum se intampla in Austria si Germania angry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Romania orice este posibil, deci da.