| EuShiAtat69 a întrebat:

Cum as putea sa imi maresc sânii fara operatie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai cum să-i "măreşti", NU există "remedii naturale"!
Singura soluţie este implantul cu silicon şi NU se face decât după 18 anişori!

NU ai ce să faci, trebuie să ai RĂBDARE că vor mai creşte!
Sânii se dezvoltă până pe la 18-20 de anişori, apoi se mai măresc/dezvoltă la/după prima sarcină.

De asemenea, e posibil ca sânii mici să fie o caracteristică fiziologică - mai ales dacă mama/bunica ta au sâni mici ( de obicei, se "moşteneşte" ).

Toate cele bune!

| corbulalbrosu a răspuns:

S-ar putea ca raspunsul meu sa te intristeze sau sa te dezamageasca insa trebuie sa intelegi ca dimensiunea sanilor este determinata de informatia genetica inscrisa in ADN-ul tau. Marimea sanilor nu poate fi influentata medical sau medicamentos dar nici prin "metode babesti minune" fiindca este denatura fiziologica si respecta informatiile genetice mostenite in familie. Singura metoda existenta de marire a sanilor se reduce la implantul pungilor cu silicon. Ipotetic, s-ar putea ca in urmatorii ani sa ti se mai dezvolte macar un pic in cazul in care iti vei incepe viata sexuala.Acceseaza profilul sau pozele cu Gwen Stefani si vei vedea ca poti fi o celebra artista, cantareata si cu sanii mici dar fermi. Multa sanatate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu poți.

| malvinacroft a răspuns:

Se pot mari - dar nu mult - cu pastile cu marar - se gasesc in plafar. Chiar se maresc si se tonifica. Sau sa mananci marar mult in fiecare zi. Sper ca nu ai sub 18 ani, daca da, mai bine ii mai lasi in pace pana pe la vreo 22 de ani ca sa nu te trezesti cu probleme de sistem endocrin.