| Marilyn50 a întrebat:

Cum pot sa mi maresc sanii rapid fara operatie sau pastile? Vreau numai metode sigure.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta este visul oricarei fete/femei cu sanii mici!
Din pacate, nu exista miracolo de acest gen.
Sanii cresc si se dezvolta doar hormonal!
Alta varianta, este implantul de silicon!
Ca alte variante nu sunt eficiente sau reale, cremele, tincturile, masajele...sunt doar vise vandute la naive disperate.

Dar, s-au inventat sutienele cu si cu mult burete inauntru, care iti face un san de cupa A, sa arate ca unul de cupa C. Rezultatul este spectaculos si instantaneu!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ramai insarcinata

| LexiEla a răspuns:

Sport. Exista exercitii, le gasesti pe internet. De asemenea stimularea prin mangaiere.

| 1234567890qwertyuiopasdfghjklzxcvbnm a răspuns:

In primul rand, cati ani ai? Pentru ca de asta depinde daca iti vor mai creste sanii sau nu. In al doilea rand, bucura-te ca ai sanii mai mici. Pot fii sexy si ei. Cu un sutien de dantela, decolteu(chiar daca nu ai sani). Am implinit 15 ani in martie si am deja cupa E la sutien! Imi gasesc sutiene foarte greu. Uneori la scoala mai umblu si fara. Baietii se leaga de mine pe holuri. Nu e prea placut. Unul mi-a luat telefonul si a zis ca mi.l da doar cand ii arat tatele. Altii fluiera si striga dupa mine. Un baiat cu care nu am vorbit niciodata m-a intrebat ce marime am la sutien. adica pe bune. E asa penibil uneori. Si nu voi stii vreodata daca un baiat va sta cu mine pentru cine sunt sau pentru sanii mei. Din nou. Sanii mici pot fi sexy si trebuie sa te bucuri de marimea lor. Esti ok asa cum esti. Eu deja am dureri de spate.