| IonutCiobanescu a întrebat:

cum m-as putea dezobisnui de dopuri de urechi? Le folosesc cam de 2 luni, dar vreau sa ma dezobisnuiesc, seara am senzatia ca orice sunet nu e natural, si ma deranjeaza putin, ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mirceakitsune a răspuns:

Nu ai ce să faci, după vreo 3 zile te dezobișnuiești.
am pățit și eu.

| IonutCiobanescu explică (pentru mirceakitsune):

Sa speram