| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa numai injur?Adica sunt obisnuita si vreau sa ma dezobisnuiescbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| AndreeaFarasperante a răspuns:

Incearca sa nu mai pui mereu la suflet si poate vei reusi sa nu mai injuri...Injuram pentru ca nu ne putem lasa calcati in picioare e perfect normal...Totusi sfatul meu e sa lupti cu gandurile rele si sa fi indiferenta la prostia unora. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| SMA a răspuns:

Buna! Atata timp cat stai pe langa persoane care au acelasi prost obicei, va fi foarte greu sa renunti la cuvintele urate. Abitioneaza-te si gandeste-te ca nu rezolvi nimic daca scoti cuvintele alea. Stiu ca nu e usor, crede-ma ca si eu injuram acum cati-va ani din cauza anturajului. Dar m-am gandit ca e stupid ce fac si ca nu are rost sa ma dau in spectacol cu asemenea cuvinte. Multa bafta!