| stangaionut a întrebat:

cum sa scap de grasimea de pe abdomen?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| William a răspuns:

Eviti mancarea grasa sau care contine mult zahar, faci sport mult macar 2 ore pe zi in fiecare zi. Acum nu zic sa nu mananci dulciuri deloc, doar ca foarte putine. Si iti sugerez sa mananci fructe dupa fiecare masa si intre mese.

| laurlaura a răspuns:

Buna!
Tine o dieta ca asta de aici http://goo.gl/kdsd8 si incearca sa faci miscare macar daca nu sport, eventual sa mergi la sala.

| fanicuta a răspuns:

Mananca:fructe,legume,peste,...