| alexmoarti12 a întrebat:

daca imi intind parul cu placa s-ar putea arde cu timpul?(sunt baiat)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| StasN9 a răspuns:

Salut! Eu fac la fel, am 18 ani, am inceput sa-mi intind parul cu placa undeva pe la 16 ani
Pina ti se arde tie parul te frezezi din nou, la noi parul creste rapid la fete e o problema
Intinde-l nu ai frica, 180 grade iti recomand la intindere, asta daca placa e performanta

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca folosesti des placa, parul se deterioreaza cu timpul

| 12AA a răspuns:

Da normal frunctioneaza la fel tongue

| Chamberlin a răspuns:

Salut,
Sunt sanse foarte mici ca sa il arzi.
O seara placuta!

| zaratu a răspuns:

Nu cu timpul, se poate arde pe moment cand il intinzi.

| vRemi a răspuns:

Nu cu timpul, se poate arde pe moment cand il intinzi.

| inLoveWithNutella a răspuns:

Da.Insa poti folosi tot felul de spray-uri ca sa nu ti se arda foarte tare. happy