| Mada12345 a întrebat:

Salut cum as putea sa-mi intind parul fara placa? si daca vreau sa folosesc peria rotunda de la rowenta nu imi v-a arde parul?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mada12345 explică:

Nu cred ca vreau sa mi-l indind cu fierul pentru ca imi arde parul

| maxi12 a răspuns:

NU peria de la rowenta nu iti va arde parul ca am si eu mai degraba placa til arde.

| Mada12345 explică (pentru maxi12):

Si de unde pot face rost de ea?

Răspuns utilizator avertizat
| maxi12 a răspuns (pentru Mada12345):

Numai ca peria rowenta nu iti face parul chiar drept ti-l unduleaza putin la varfuri. poti o poti cumpara din carrefour eu de acolo am luat-o.

| Mada12345 explică (pentru maxi12):

Mersi