| BunaZiua2846281866y4 a întrebat:

Salut TPU! Daca ma spal pe maini cu sapun 1, 2, 3 ore ca sa scap de bacterii e nornal? Ma spal pe fata si pe maini, de obicei 1 ora, 2, am avut si zile in care m-am spalat 4

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Daca ma spal pe maini cu sapun 1, 2, 3 ore... e nornal?"

imi pare că am mai conversat pe tema asta și spuneam că nu e o problemă de igienă ci psihiatrică - și asta, dacă nu ne minți. Așa-i?

| BunaZiua2846281866y4 explică:

Ma spal cand vin de la scoala