| Stargoz a întrebat:

Dacă pui mana uda pe telefon se poate intampla ceva? Adică te poti electrocuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Nu te curentezi nici daca ti-a scapat telefonul in apa si bagi mana dupa el. Nici daca bagi un acumulator in apa tot la fel de mare. Se va strica telefonul, se va polua apa, dar tu nu te vei curenta.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde de unde-l apuci.

| Simpatic a răspuns:

Nu,daca nu e in priza sau desfacut pe jumatate nu e niciun pericol.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu. Eu l-am dezinfectat si cu spirt si nu am sărit in aer.winking

| JicaContra a răspuns:

Da, si dupa aia o sa ai super-puteri
la fel ca spider-man care a fost muscat de un paianjen radioactiv big grin

| Alverto a răspuns:

Eu am decedat după ce am făcut asta
Ai grija

| Jokers666 a răspuns:

Nu stiu amu depinde si de tine