| rlr09 a întrebat:

Am facut cucui...Am alergat si m-am lovit foarte tare de un stalp si am facut cucui, in frunte, in partea stanga sus si acum ma doare capul pe langa cucui... Pot sa patesc ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de umflatura. Eu zic sa mergi la medic ca sa nu patesti mai rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stalpul a patit ceva?

| liliacALB a răspuns:

Nu ai ce sa mai patesti, ai patit-o destul. Trece! Dar te poti alege cu o scutire la scoala eventual.winking

| MarioOnette a răspuns:

Va fi tot normal o sa treaca pune ceva rece si cum e vorba de neatentie o sa scriu un banc fara suparare

trei vampiri stateau pe deal(era noapte)primul se duce fuga fuga la valea si vine cu gura in singe ceilalti il intreaba unde a fost si el arata cu degetul
_vedeti barul cela?
_da
_iata acolo am fost! al doilea tot s-a dus dar mai repede si a venit cu corpul in singe al treilea s-a dus cu o viteza nevazuta si vine suparat cu in cucui in cap
_ce s-a intimplat unde ai fost
_vedeti stilpul ceva de acolo
_da
_voi da da eu nu l-am vazut big grin
in viitor ai grija ca poti sa-ti spargi si capul

| simona_4854 a răspuns:

Stai linistit! Nu ti se poate intampla absolut nimic! Asa te doare! E si normal daca te-ai lovit sa te doara! Nu ai de ce sa te sperii.Si daca nu ai incredere sau nu esti sigur de wparerea mea poti intreba medicul de familie! Funda?

| florinvalentin99 a răspuns:

E normal să te doară, la fel am pățit și eu, doar că în dreapta sus. Durerea o să treacă dacă aștepți (mie mi-a trecut într-o săptămână.

| Ana_Anyka_Dulcika_1988 a răspuns:

Nu poti pati nimic. dar ar fi bine sa pui ceva rece pe cucui ca sa se dezumfle, sper ca te-am ajuat { fundita puppy dog eyes }