| HeroTac a întrebat:

DAU FUNDA!
Cum poti slabi la burta si la picioare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Varsson a răspuns:

Ducandu-te la sala sau sa joci fotbal

| andreea11Secret a răspuns:

Poti tine cura de slabira cum ar fi : sa mananci mai putina paine, sa faci foarte mult sport(va trebiu sa tii cel putin o luna ca sa se vada asta si sa nu intrerupi), sa nu mai mananci dulciuri, si sa nu mananci mezeluri (mici salam, crenvusti,).
Apropo sa nu mananci dupa ora 8:00 seara.
va trebui sa bei foarta multa apa(cel putin doi litri pe zi) si va elimina substantele nefolositoare.
Daca vrei mai multe informatii cauta pe site-ul : http://www.gandul.info/......i-10674168

| JohnnyBi a răspuns (pentru andreea11Secret):

Ai inceput asa frumos sa te c**i in tot raspunsul cu rahatul ala de dukan. daca tii la organele tale interioare evita dietele minune de pe internet. profesionistii adevarati in nutritie spun clar si raspicat: 2-3 kg pe luna este bine sa slabesti. ce este mai putin, nu te chinui destul, ce este peste rezulta in probleme de sanatate. fie ele pe termen scurt sau lung. 10 kg in 2 saptamani = imposibil fara efecte secundare