| niculescu16081994 a întrebat:

Dau funda la cel care ma ajuta. Deci mi-am cumparat o cutie de pastile de creatine http://www.suplimente-naturiste.ro/details.php?product_i d=414 si vreau sa imi spuneti cat ar trebui sa iau si la cat timp.
orarul meu :
Luni, Miercuri, Vineri merg la sala de la 8:30 pana la 10. Dau funda la cel care imi zice cate pastile ar trebui sa iau inainte sa merg la sala si dupa. Si daca ar fi bine sa iau si in zilele care nu merg la sala Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| 23partyboy a răspuns:

Indicatii:
Consumati 2-6 capsule pe zi inainte de ora 12. Pentru o eficienta maxima luati 8-10 capsule pe stomacul gol cu 80 de minute inainte de antrenament, iar dupa 20 de minute (cu 60 de minute inainte de antrenament) consumati 100 g de glucoza cu un pahar mare de apa.