| NooN3 a întrebat:

De 2 zile tot simt ca burta mi se da peste cap, iar cand mananc ceva dulce imi vine sa vomit.(Inca nu am vomitat)Ma puteti ajuta? dau funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MurderousBeauty a răspuns:

Uite, pe mine cand ma doare burta, mama imi face orez fiert in lapte. fara zahar, miere sau ceva... orez simplu. sau ai putea sa bei niste carbune, in functie de cate kg. ai. stai la pat si incearca sa dormi cat mai mult. niste ceaiuri cu cat ma putin zahar posibil ti.ar prinde bine! sau apa... sper ca te.am ajutat! ^.~

2 răspunsuri:
| DarkGhost a răspuns:

Am o ide super buna du-te la doctor

| jokerul88 a răspuns:

Eu iti recomand ceai de sunatoare... e foarte bun pentru durerile de burta