| anonim_4396 a întrebat:

am o problema ma doare capu rau si am stari de voma da mie nu imi vine sa vomit nimica cand mananc ceva nu pot ca imi vine greata ca eu nu vreau sa vomit ca nu am mai vomitat de mic si nu mai stiu cum e si de aia nu vreau sa vomit
P.S Funda happy cine ma ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Constantin9704 a răspuns:

Incearca un parasinus si ceva bauturi racoritoare iar daca vei avea aceleasi simptone si maine ar fi bine sa te duci la medic!
Insanatosire grabnica!

| Pantera2012 a răspuns (pentru Constantin9704):

Multumesc uite iti dau si funda

| Pantera2012 a răspuns (pentru Constantin9704):

Daca poti sa imi trimitii Adresa de Email sa pot sa iti spun mai explicit cum am starile alea ca nu cred ca iti dai seama trimite-mi adresa prin Mesaj privat te rog frumos ca sa iti spun mai clar happy

| Pantera2012 a răspuns (pentru Constantin9704):

Poti sa mi-l mai trimitii odata Mesaju ca nu a mers te rog frumos happy

6 răspunsuri:
| laurici_3736 a răspuns:

Daca esti f esti gravida daca nu ia un metoclopramid

| Rose1123 a răspuns:

...Tu vrei sa iti spunem cum e sa vomiti :-o sau ce, ca nu prea inteleg? pe cap pune ceva ud si rece si pentru vomitat mananca niste lamaie cruda fara zahar. Ebuna zeama de la ea sa o bei.

| oangiiexl3pampamx3 a răspuns:

Fa, si tu o baie in apa mai rece, asa trec starile de voma. Inearca sa mananci paina prajita, ajuta happy.