| AndreiRzV a întrebat:

Salut TPU
De aseara am inceput sa tusesc simt ca am o flegma in gat care nu se rupe si abia pot sa respir
Dimineata m-am trezit de parca aveam gatul umflat si ma durea putin capul si respiram greu.
Ce este asta si ce ar trebui sa fac?
Mentionez faptul ca fac si atacuri de panica, si am 16 ani.
E vreo gripa/raceala ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti racit, mergi la doctor.