| UnrealGraphicsGamer0110011 a întrebat:

de cam 1-2 sapt tot imi curg ochii in coninuu si nu stiu ce sa ma mai fac oare unde trebuie sa merg care ar fi problema? Ceva pareri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AnaMariaGerman a răspuns:

Poate esti alergic la ceva, cine stie? Sau poate ca folosesti prea mult telefonul sau pc-ul noapte, iar lumina acestora iti creeaza starea asta (si eu patesc acest lucru cand lucrez noapte la pc). Totusi ar fi mai bine sa te consulte un oftalmolog ca sa fii sigur.

| UnrealGraphicsGamer0110011 explică (pentru AnaMariaGerman):

Da am o alergie la praf dar nu o fost chiar asa de grava pana acum gen imi simt ochii umezi in fiecare zi de 2 sapt trebuie sa mii sterg incontinuu aproape i foarte naspa apropo port ochelari, a da si eu stau noaptea pe telefon pe Youtube destul de mult timplaughing numai ca, cateodata sunt prea obosit si nu mai apuc oricum cred ca o sa ma duc la un oftalmolog mersi pentru raspuns. Funda big grin

| AnaMariaGerman a răspuns (pentru UnrealGraphicsGamer0110011):

Nu ai pentru ce! Multumesc si eu!