| Anonim98373 a întrebat:

De cam 2 săptămâni am multe bube mici de culoarea pielii pe pielea de la penis, iar opțiunea de a merge la medic nu este disponibila astept răspunsuri cat de serioase sunt destul de speriat (12years)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BUNNYMAN a răspuns:

Dacă nu au culoare diferită și nu te mănâncă, stai chill, este ceva normal, te maturizezi.
Majoritatea persoanelor au de la 13-14 ani.

4 răspunsuri:
| Anonim98373 explică (pentru BUNNYMAN):

Deci trec de la sine dar in cat timp

| BUNNYMAN a răspuns (pentru Anonim98373):

Diferă de la perosana la persoana, nu se știe sigur.
Poate să dureze câteva zile sau mai mult.
Nu îți face griji!
Good luck!winking

| Anonim98373 explică (pentru BUNNYMAN):

Ba Frate a trecut ceva dar tot nu a trecut

| BUNNYMAN a răspuns (pentru Anonim98373):

Buna!
Dacă încă nu ți-a trecut, du-te la un control.
Din câte știu, apare la 13; 14 ani, și trece de la sine, este ceva normal.
Dacă nu ți-a trecut, poate durează mai mult.
Oricum, daca vrei sa fi 100% sigur, atunci îți recomand să te duci la un doctor și acesta îți va explica mai bine.