| TheBlackMan a întrebat:

Ma masturbez de ceva ani si recent am observat niste bube pe penis. Sunt de culoarea pielii si mentionez ca nu ma dor si nu ma jeneaza.
Vreun sfat?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sfatul Lion stai afarălaughing

| Violleta2022 a răspuns:

Apeleaza la apa calda si sapun, imediat dupa fiecare masturbare, curantand-l foarte bine de toate secretiile, ca sa nu se mai irite.

| Gofigi a răspuns:

Mergi la un medic

| Bianncax a răspuns:

Asigura-te ca ai mana curata inainte sa o faci si ca faci des duș. Nu cred ca ar putea fi alti factori, daca se inrautateste consulta un medic dar ceva ma face sa cred ca iti e jena si te cred happy Toti suntem putin jenati sa mergem la medic in legatura cu chestii intime, insa de asta exista medici

| Vasuke a răspuns:

Cel mai probabil sunt pori prin care ar trebui sa creasca firele de par.Zic asta deoarece am si eu de mult ceva asemanator a ceea ce zici tu aici.Nu cred ca sunt motiv de ingrijorare.